Zespół

mgr Marta Kościk – fizjoterapeuta, terapeuta NDT- Bobath, PWZFz 38422
mgr Małgorzata Stępień – Adamczyk – fizjoterapeuta, terapeuta NDT – Bobath, PWZFz 11837 
mgr Małgorzata Skrzypek –  terapeuta Integracji Sensorycznej, fizjoterapeuta, PWZFz 68386
mgr Izabela Karaś – fizjoterapeuta, terapeuta NDT- Bobath, Integracji Sensorycznej, PWZFz 21719
mgr Dorota Staniak – fizjoterapeuta, terapeuta PNF, trójpłaszczyznowej terapii manualnej wad stóp, PWZFz 4884
mgr Katarzyna Jędrusiak – logopeda, neurologopeda
mgr Aleksandra Brus – fizjoterapeuta, terapeuta NDT- Bobath, Integracji Sensorycznej, PWZFz 47392
mgr Aneta Prokopiak– fizjoterapeuta, terapeuta Integracji Sensorycznej, provider Treningu Słuchu Johannsen, PWZFz 62966
mgr Ewelina Kazek– fizjoterapeuta, terapeuta DNS, Integracji Sensorycznej, PWZFz 30726

Marta Kościk terapeuta koncepcji NDT – Bobath, od 2000 roku zajmująca się terapią dzieci.  W swojej pracy kładzie nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka oraz na ścisłą współpracę z Rodzicami w procesie terapii. 
Terapeutka NDT- Bobath, która dba o prawidłowy rozwój naszych najmniejszych pacjentów. Jest pełna pasji i determinacji co sprawia, że każda wizyta może mile zaskoczyć pacjenta jak i rodzica. Cały czas wzbogaca swój warsztat uczestnicząc w kursach.
Zajęcia z Panią Małgosią to terapia, zabawa i dużo radości. Jak nikt inny potrafi zachęcić nawet najbardziej oporne maluchy do współpracy. Dzięki jej zajęciom Wasze dziecko poradzi sobie z funkcjonowaniem swoich zmysłów.
Pani Iza to nie tylko terapeuta Integracji Sensorycznej ale również fizjoterapeuta. W trakcie zajęć łączy zabawę z ćwiczeniami aby na każdej buzi pojawił się uśmiech i chęć do współpracy.
Swoje doświadczenie zdobywała pracując z dziećmi w placówkach zagranicznych (Czech Rehabilitation Center czy Disabled Children’s Association). W swojej pracy stawia na rzetelną diagnozę oraz systematyczną ukierunkowaną na cel funkcjonalny terapię. Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi i potrafi je zmotywować do wykonywania czasem dość wymagających ćwiczeń.
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. 
W trakcie studiów oraz szkoleń w których uczestniczyła, nabyła wiedzę i umiejętności pozwalające jej stawiać diagnozę, planować i prowadzić terapię. Dzięki temu Pacjentki, które do niej trafiają w sposób optymalny wracają do pełni sił i sprawności.
Kasia nasz neurologopeda troszczy się o prawidłową wymowę podopiecznych.

Wkrótce będzie terapeuta koncepcji NDT-Bobath. Uśmiechem zaraża nie tylko pacjentów ale i rodziców. Ćwicząc przez zabawę wywołuje wiele radości u naszych dzieciaków, a efekty pojawiają się same.

Aneta – fizjoterapeuta oraz terapeuta Integracji Sensorycznej. Połączenie tych dwóch form terapii dodając do tego możliwość diagnozowania przetwarzania słuchowego wg Johannsena daje naszym dzieciakom wieloprofilowe możliwość rozwoju pod jej czujnym okiem.