Zespół

mgr Marta Kościk – fizjoterapeuta, terapeuta NDT- Bobath, PWZFz 38422
mgr Małgorzata Stępień – Adamczyk – fizjoterapeuta, terapeuta NDT – Bobath, PWZFz 11837 
mgr Małgorzata Skrzypek –  terapeuta Integracji Sensorycznej, fizjoterapeuta, PWZFz 68386
mgr Izabela Karaś – fizjoterapeuta, terapeuta Integracji Sensorycznej, PWZFz 21719
mgr Dorota Staniak – fizjoterapeuta, terapeuta PNF, PWZFz 4884
mgr Małgorzata Leleń – fizjoterapeuta uroginekologiczny, PWZFz 25828 (urlop macierzyński)
mgr Katarzyna Jędrusiak – logopeda, neurologopeda
mgr Aleksandra Brus – fizjoterapeuta, terapeuta Integracji Sensorycznej, PWZFz 47392
mgr Aneta Prokopiak– fizjoterapeuta, terapeuta Integracji Sensorycznej, provider Treningu Słuchu Johannsen, PWZFz 62966

Marta Kościk terapeuta koncepcji NDT – Bobath, od 2000 roku zajmująca się terapią dzieci.  W swojej pracy kładzie nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka oraz na ścisłą współpracę z Rodzicami w procesie terapii. 
Terapeutka NDT- Bobath, która dba o prawidłowy rozwój naszych najmniejszych pacjentów. Jest pełna pasji i determinacji co sprawia, że każda wizyta może mile zaskoczyć pacjenta jak i rodzica. Cały czas wzbogaca swój warsztat uczestnicząc w kursach.
Zajęcia z Panią Małgosią to terapia, zabawa i dużo radości. Jak nikt inny potrafi zachęcić nawet najbardziej oporne maluchy do współpracy. Dzięki jej zajęciom Wasze dziecko poradzi sobie z funkcjonowaniem swoich zmysłów.
Pani Iza to nie tylko terapeuta Integracji Sensorycznej ale również fizjoterapeuta. W trakcie zajęć łączy zabawę z ćwiczeniami aby na każdej buzi pojawił się uśmiech i chęć do współpracy.
Swoje doświadczenie zdobywała pracując z dziećmi w placówkach zagranicznych (Czech Rehabilitation Center czy Disabled Children’s Association). W swojej pracy stawia na rzetelną diagnozę oraz systematyczną ukierunkowaną na cel funkcjonalny terapię. Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi i potrafi je zmotywować do wykonywania czasem dość wymagających ćwiczeń.
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. 
W trakcie studiów oraz szkoleń w których uczestniczyła, nabyła wiedzę i umiejętności pozwalające jej stawiać diagnozę, planować i prowadzić terapię. Dzięki temu Pacjentki, które do niej trafiają w sposób optymalny wracają do pełni sił i sprawności.
Kasia nasz neurologopeda troszczy się o prawidłową wymowę podopiecznych.

Wkrótce będzie terapeuta koncepcji NDT-Bobath. Uśmiechem zaraża nie tylko pacjentów ale i rodziców. Ćwicząc przez zabawę wywołuje wiele radości u naszych dzieciaków, a efekty pojawiają się same.

Aneta – fizjoterapeuta oraz terapeuta Integracji Sensorycznej. Połączenie tych dwóch form terapii dodając do tego możliwość diagnozowania przetwarzania słuchowego wg Johannsena daje naszym dzieciakom wieloprofilowe możliwość rozwoju pod jej czujnym okiem.