KINEZISMED

Rejestracja i porady
kom. 515 773 094

O nas

Kinezismed Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjne od wielu lat specjalizuje się w kompleksowym leczeniu dzieci i dorosłych.

To zespół specjalistów zajmujących się rehabilitacją, ortopedią i odnową biologiczną osób indywidualnych, sportowców oraz pracowników firm. Naszą siłą jest połączenie umiejętności, doświadczenia, profesjonalizmu, pasji i zaangażowania oraz koncentracja na problemie i adekwatność metod.

Terapia, którą prowadzimy, opiera się na indywidualnej pracy z pacjentem i koncentracji na jego problemach oraz zapewnienia najwyższy standard usług. Nasz sukces budujemy w oparciu o wykwalifikowanych terapeutów i specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami.

Rehabilitacja i Ortopedia to nasza wieloletnia pasja, satysfakcja z doskonalenia się, poznawania i stosowania nowych technologii.

Pracujemy różnymi technikami i metodami rehabilitacyjnymi. Wykonujemy zabiegi ortopedyczne, włączając je do programu terapeutycznego , aby w sposób optymalny pomóc pacjentowi.

Nasze centrum znajduje się w Lublinie przy ulicy Północnej 20, dysponujemy miejscami parkingowymi dla naszych pacjentów.

Oferujemy usługi fizjoterapeutyczne wykonywane także w domu klienta lub miejscu jego pracy.

Firma posiada nowoczesne przenośne urządzenia, dzięki którym możemy dotrzeć do każdego pacjenta na terenie Lublina i okolic.

Z myślą o wszystkich pacjentach zespół Kinezismed przygotował kompleksową ofertę zabiegów.

Obejmuje ona:

Misja

Zadaniem naszego centrum jest dostarczenie Tobie najwyższej jakości usług z zakresu rehabilitacji, ortopedii i odnowy biologicznej.

Firmę charakteryzuje profesjonalizm, międzynarodowy standard usług, wysokie kwalifikacje kadry oraz nowoczesne przenośne urządzenia dzięki, którym możemy dotrzeć do każdego pacjenta.

Naszym celem jest sprostanie oczekiwaniom i spełnienie w pełni potrzeb pacjentów, tworzenie przyjaznej atmosfery i budowanie trwałej więzi z pacjentami oraz stałe podnoszenie jakości świadczonych usług.

Nasza firma otwarta jest na rozwój, dlatego uczestniczymy w działalności naukowej związanej z rehabilitacją i ortopedią.

Zajmujemy się również promocją fizjoterapii jako dziedziny potrzebnej w naszym codziennym życiu, poprzez organizowanie różnego rodzaju szkoleń.

Kładziemy duży nacisk na respektowanie Praw Pacjenta i troskę o poszanowanie jego godności przy zachowaniu najwyższych standardów w procesie leczenia.

Cele te będziemy osiągać będąc profesjonalnym, wiarygodnym i przyjaznym partnerem w biznesie, zapewniając efektywną i bezpieczną usługę zdrowotną.